Styropian Knauf - dystrybucja, Częstochowa - Oferta nr 64516 - Oferteo.pl

Styropian Knauf - dystrybucja, Częstochowa


Cena do uzgodnienia

KNAUF Therm to marka styropianu budowlanego produkowanego przez KNAUF Industries.
Produkty izolacyjne KNAUF Therm dzielą się na TRZY GRUPY według parametrów

KNAUF Therm EXPERT - produkty o najwyższym zaawansowaniu technologicznym, charakteryzujące się najlepszymi parametrami izolacyjności cieplnej
PRZEWODNOŚĆ CIEPLNA λ 35 - 31


KNAUF Therm PRO- rodukty o podwyższonych parametrach izolacyjności, najczęściej wybierane przez projektantów


PRZEWODNOŚĆ CIEPLNA λ 39 - 33


KNAUF Therm TECHNIC - produkty ogólnego zastosowania o dobrych parametrach izolacyjności.

PRZEWODNOŚĆ CIEPLNA λ 42 – 37

Marka styropianu Knauf Therm jest synonimem jakości i rzetelności na polskim rynku. Chcemy aktywnie działać na rzecz poprawy rodzimego rynku styropianu budowlanego. Dlatego jesteśmy uczestnikami Programu Gwarancji Jakości Styropianu, pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS).
Celem Programu jest kontrola płyt styropianowych oferowanych na polskim rynku oraz eliminowanie z rynku styropianów o parametrach niezgodnych z rzeczywistością.

Uczestnicy Programu zobowiązują się do czytelnego oznakowania wyrobów i rzetelnego informowania nabywców o cechach deklarowanych oferowanego styropianu. Służy temu dodatkowa tabela wielkości 10x30 cm informującą o najważniejszych cechach deklarowanych styropianu: wytrzymałości na ściskanie, współczynniku przewodzenia ciepła oraz minimalnej wadze jednego metra sześciennego wybranego typu styropianu. Najważniejsza dla konsumenta jest informacja o minimalnej wadze styropianu – nie jest wymagana przepisami i standardowo nie znajduje się na opakowaniach, a tymczasem to właśnie waga świadczy o jakości produktu.

Znając tę informację, można samodzielnie sprawdzić jakość styropianu, po prostu ważąc jego paczkę.

Polska, Częstochowa
Knauf
Knauf
 
 


Liczba wyświetleń strony: 3716